Hubnu, hubneš, hubneme

6-hubnu-hubnes-hubneme-post

Toužíte po krásné postavě, kterou vídáte na stránkách vašich oblíbených časopisů? Věřte tomu, že i vy takovou krásnou a pevnou postavu můžete mít, stačí pouze jít splnění svého snu naproti. Existuje spousta způsobů, jak se propracovat k vysněné linii. Velice důležité však je, abyste se do ničeho nenutila a abyste vše dělala s chutí a vědomím, že to děláte sama pro sebe.

V žádném případě si nezahrávejte s drastickými dietami, které vám mohou nenávratně poškodit zdraví a vyhněte se i nesprávnému způsobu stravování. Věřte tomu, že anorexie ani bulimie nejsou pro vás dobrými kamarádkami.

My ženy máme velkou výhodu v tom, že se často pyšníme velkou trpělivostí a dokážeme pro své tělo udělat téměř cokoliv. Nadváhu často neseme velice špatně, přestáváme si věřit a psychicky strádáme. K tomu, abychom dosáhly své vysněné postavy, věnujeme spoustu volného času, úsilí a často se dokážeme plácnout přes kapsu.

V hlavní roli dieta

Také znáte ten pocit, když přijdete do ryze dámské společnosti a posloucháte o tom, jakou dietu drží jednotlivé ženy? Že to neznáte a vrtíte nad tím hlavou? Ano, je to tak, mnoho dámských rozhovorů směřuje právě k tomuto citlivému tématu. Diety byly donedávna záležitostí, která trápila zejména ženy. Muži svou postavu moc neřešili, avšak v současnosti je tomu již jinak. To ale nemění nic na tom, že diety a různé preparáty na redukci váhy řeší zejména ženy.

Diety můžete držet různé, ale věřte tomu, že se jejich prostřednictvím můžete ochudit o některé důležité vitamíny a stopové prvky, které obsahují potraviny, jež jste ze svého jídelníčku násilnou formou vyřadily. Váš jídelníček by měl být pestrý, na to nikdy nezapomínejte. Musíme se přiznat, že drastické diety neuznáváme a raději vám doporučíme něco méně radikálního, přirozenějšího a vašemu zdraví méně škodlivého.

Jak efektivně hubnout?

Abyste mohli efektivně hubnout, musíte mít pro to optimální podmínky. Cestou k úspěchu je uvědomění si, že radikální hladovka vás určitě šťastnější neudělá a že rozhodně nezhubnete. Vaše tělo si začne v sobě hromadit tuky, které nebude v dostatečném množství přijímat. Je to podobné jako u velblouda v poušti, veškerá voda, kterou vypije, se mu ukládá v jeho hrbech. Vám se bude tuk usazovat zejména v oblasti břicha, zadku a stehen.

Efektivní hubnutí se vyznačuje tím, že nikdy nepocítíte hlad. První radu, kterou vám dáme, vám jistě dala už vaše maminka, když jste byly malé. Pro efektivní hubnutí je velice důležité, abyste se stravovaly pravidelně a jedly jste malé porce.

Cílem není se přejíst, ale dostat do organismu co nejvíce blahodárných látek. Vaše strava by měla být pestrá a bohatá na vitamíny a minerály. Na svůj jídelníček zařaďte více vlákniny a bílkovin. Uberte, co se týká tuků, ale v žádném případě je ze svého jídelníčku úplně nevytěsňujte.

Čemu byste se měly opravdu vyhnout, jsou jednoduché cukry, tučná, mastná a smažená jídla. Zmíněné úpravy pokrmů mohou způsobit některé zdravotní problémy a zatěžují organismus. Tuky však v žádném případě nevynechávejte, přijímejte je z kvalitních zdrojů, jako jsou například ryby, ořechy a případně oleje lisované za studena.

Nezapomeňte na to, že velkou roli hraje také pitný režim. Čím více budete pít, tím lépe. Správným pitným režimem předejdete zdravotním problémům, jako je bolest hlavy nebo případnému zavodnění. Mnoho žen může trpět nadváhou či obezitou právě z důvodu zavodnění.