Zhubni jen naoko

Někteří z nás se vůbec nemusí mučit složitými a mnohdy hodně drastickými dietami. Váha těchto jedinců je takřka ideální, mnozí z nás by jim mohli závidět, i přesto však nejsou dotyční spokojení. Jejich tělo totiž hyzdí nevzhledné tukové polštářky. Takovéto estetické potíže mohou potkat téměř každého z nás, a proto je důležité vědět, jak při jejich eliminaci postupovat.

Estetické tvarovací prádlo

Pro ty, které se trápí tukovými polštářky v oblasti břicha a pozadí, bylo na trh zavedeno speciální elastické spodní prádlo. Někdo si možná říká, že mít na sobě takovýto kus oblečení musí být hodně nepříjemné. Opak je však pravdou. Nejedná se o žádný neprodyšný neopren, který by vás škrtil.

Kalhotky jsou opatřeny nohavičkami, aby mohly působit na celou plochu hýždí a stehen. Takovéto kalhotky vám pomohou zatočit nejen s tukovými polštářky, ale také s nevzhlednou celulitidou. Stehna, hýždě i bříško budou působit zpevněně, už se tedy nebudete cítit jak ze sulcu. Při doteku se na vás nebude nikde nic klepat a vše bude vypadat přirozeně. Kalhotky nejsou pod kalhotami vůbec vidět. Vy se tak budete cítit mnohem sebevědoměji.

Některé ženy si dokonce chválí i stahovací tílka. Ta vás krásně zahřejí, a protože jsou vyrobena z funkčních materiálů, dokáží odvádět pot. I tílko vám pomůže vytvarovat lepší postavu, vy se tak nebudete muset mučit žádnými dietami a budete moci existovat tak, jako tomu bylo dosud. Tedy s rozdílem toho, že už se nebudete schovávat v pozadí, ale budete moci ukázat svoje sexy tělo, za které jste se před nějakou dobou styděly.

Vyber si správně

Aby vše fungovalo tak, jak má, musíte si vybrat správnou velikost, která vám sedne. Pokud si vyberete tvarovací prádlo už jen o číslo větší, bohužel vám bude k ničemu, protože nesplní svůj účel. Bude na vás plandat a vzhled problematických partií k lepšímu neupraví. Spíše vám problém ještě zhorší.

Vyberete-li si zase naopak o číslo menší velikost, pokud se vůbec do prádla dostanete, budete se potýkat s nepříjemnými pocity, protože se vám bude prádlo zařezávat. Mnohem nepříjemnější pocity mohou mít ženy náchylné na různé záněty a další podobná onemocnění, protože příliš upnuté prádlo nevětrá a tím pádem se stává živnou půdou pro nepříjemné zdravotní obtíže.

Správnou velikost poznáte tak, že na vás ani neplandá, ani vás nijak neškrtí. Budete se v prádle cítit dobře. Když se na sebe podíváte do zrcadla, budete mít dobrý pocit, protože oblečení odvede práci, kterou od něj očekáváte.

Silonové zboží pro podporu hubnutí

V poslední době se na problematiku hubnutí orientují i výrobci silonového zboží. V jejich portfoliích můžete najít nepřeberné množství stahovacích silonových kalhot, které jsou vhodné pod všechny druhy oblečení, a to počínaje kalhotami přes šaty až po sukně.

Silonky vám vykouzlí krásné nohy a jako bonus se postarají o potlačení neestetických faldíků. Některé se pyšní i zajímavým vzorem, proto budou působit coby estetický prvek vašeho outfitu. Zkuste to a uvidíte, že budete spokojené.